Velkommen til Lakselvdal Sprint
Meny
Hjem
Fotogalleri
Klubbhuset
Utleie
Påskerenn
Resultater
Linker
Historie
Styret
Kontakt
Grasrotandelen

Søk Web Pages




Klubben

Utleie
Du kan nå leie Sprinthuset for en rimelig penge, klikk på bildet for å lese mer

Piggtindrennet 2008

Resultater

TRIMKLASSE 2008

Pedersen Knut Lakselvdal Sprint 00:00:00
Bjørklund Harry Storsteinnes 01:15:48
Johansen Cato STIL 01:25:40
Pedersen Rita STIL 01:31:50
Larsen Rune Storfjord 01:38:27
Fredriksen Lill-Tove LSSL 01:46:58
Kvande Line Laksvatn IL 01:50:11
Einan Leif ØBSK
Stenberg Torbjørn NIL
Rognmo Johnny Tromsdalen
Grønås John STIL
Heim Eivind STIL
Guttormsen Olaf Sprint
Guttormsen Fred-Inge Sprint
Guttormsen Brit Vårin Sprint
Guttormsen Solveig Sprint
Sawangwong Wiriya Tromsø Skiklubb
Rognmo Svein STIL
Løvås Rita ØKBK
Klaussen May Josefvatn IL
Isaksen Anja Lovise STIL
Larsen Lill Sverresdatter STIL
Klaussen Magne Josefvatn IL
Johansen Ann Julie Lakselvdal Sprint
Pedersen Terje STIL
Andreassen Sissel Tamokdalen BIL
Andreassen Knut Tamokdalen BIL
Erlandsen Halvar Røyken UIL
Biribakken Hans Tennes
Aakre Nina M TSK
Heimdal Helmer Lakselvdal Sprint
Pedersen Oddbjørg Sprint
Lundberg Severin Lakselvdal Sprint
Nikolaisen Arnfinn Sprint
Didriksen Benita Tromsø Skiklubb Minipigg
Pedersen Tone Lise STIL Minipigg
Pedersen Sara TSK Minipigg
Fjellås Larsen Erlend Andre Sprint Minipigg
Albrigtsen Maja Sonnie Lakselvdal Sprint Minipigg
Larsen Sølve Oliver STIL Minipigg
Selseng Benedikte STIL Minipigg


Resultater Turklasse

HERRER 16-20 SLUTTID
1.Borch Endre Olderbakken IL 16-19 01:22:14
2.Borch Sindre Olderbakken IL 16-19 01:22:15

HERRER 20-24
1.Skippervik Sætre Erlend IL Forsøk / Team ESP 20-24 01:03:26 140
2.Leirbakken Daniel Burfjord 20-24 01:03:32
3.Jørgensen Halvor ØBSK 20-24 01.23:45

HERRER 25-29
1.Haugsnes Eirik Vadsø Skiklubb 25-29 01:03:19
2.Jørgensen Martin ØBSK 25-29 01:14:30
3.Hansgård Håvard Store Norske 25-29 01:19:01

HERRER 30-34
1.Båtnes Pål-Severin TSK 30-34 01:10:08
2.Mosli Stian Malangshalvøya 30-34 01:17:09

DAMER 30-34
Klaussen Elisabeth Malangshalvøya Skilag 30-34 01:24:11 140

HERRER 35-39
Olsen Frode Olderbakken IL 35-39 01:17:57

HERRER 40-44
1.Ryvoll Johnny Ivar Nordreisa IL 40-44 01:09:02 140
2.Jernberg Gunnar Josefvatn IL 40-44 01:11:22
3.Aakre Svein Aakre 40-44 01:16:03
4.Vangen Idar TSK 40-44 01:16:31
5.Pedersen Are Charles STIL 40-44 01:19:49

HERRER 45-49
1.Olsen Tommy Kvaløysletta 45-49 01:12:40
2.Olsen Oddgeir 45-49 01:20:17
3.Stenvoll Ingvar Josefvatn IL 45-49 01:21:25

HERRER 50-54
1.Johansen Knut-Harald Nordreisa IL 50-54 01:11:18
2.Olsen Kurt Tennes OIL 50-54 01:20:02
3.Selseng Torleif STIL 50-54 01:32:04

DAMER 55-60
1.Ytrehus Ingunn Tromsø Univ BIL 55-60 01:35:42

HERRER 60-64
1.Hemmingsen Helmer STIL 60-64 01:19:59
2.Vrangen Arvid Josefvatn IL 60-64 01:24:17

HERRER 65-69
1.Engstad Knut Tromsø SSL 65-69 01:30:56
2.Holmebukt Jan Målselv IL 65-69 01:35:40


Opprettet den 04/08/2008 06:36 PM av sprinten
Oppdatert den 04/08/2008 06:47 PM av sprinten
 Printable Version

Fotogalleri

Facebook
Meld deg inn i Lakselvdal Sprints gruppe på Facebook

Støtt Sprint

Eksterne

Vi lager din nettside til hyggelige priser, har du behov for hjelp med din PC? Klikk for mer info